Mens Division 1
No qualifiers found.
Direct Acceptance | |||||
---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Alternate | Replaced |
[1] | Chris Chan | NZ | Hilton Squash Club | No | - |
[2] | Sean Brockman | AU | Busselton Squash Club | No | - |
[3] | Lincoln North | AU | Busselton Squash Club | No | - |
[4] | Matthew Hanzel-Fuller | Bunbury Squash Club | No | - | |
[5] | Derek Nunn | AU | Vic Park Squash | No | - |
[6] | Oliver Godson | GB | Busselton Squash Club | No | - |
[7] | Andre Blignaut | AU | Cambridge Squash Club | No | - |
[8] | Diego Hernandez | AU | Leschenault Squash Club | No | - |
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
2023-10-27 5:00pm | A1 | BSC - Right Crt |
Chris Chan [1]
|
Diego Hernandez [8]
|
10-12, 11-8, 11-6, 14-12 |
2023-10-27 12:30pm | A2 | BSC - Right Crt |
Sean Brockman [2]
|
Andre Blignaut [7]
|
11-7, 6-11, 14-12, 11-9 |
2023-10-27 10:30am | A3 | BSC - Right Crt |
Lincoln North [3]
|
Oliver Godson [6]
|
11-4, 11-1, 9-11, 11-6 |
2023-10-27 1:30pm | A4 | BSC - Left Crt |
Matthew Hanzel-Fuller [4]
|
Derek Nunn [5]
|
6-11, 11-9, 11-4, 11-7 |
2023-10-28 1:00pm | A5 | BSC - Left Crt |
Chris Chan [1]
|
Matthew Hanzel-Fuller [4]
|
11-5, 11-6, 7-11, 14-12 |
2023-10-28 1:00pm | A6 | BSC - Right Crt |
Sean Brockman [2]
|
Lincoln North [3]
|
11-6, 11-8, 9-11, 12-10 |
2023-10-28 1:30pm | A7 | BSC - Left Crt |
Derek Nunn [5]
|
Diego Hernandez [8]
|
11-7, 11-7, 10-12, 11-7 |
2023-10-28 1:30pm | A8 | BSC - Right Crt |
Oliver Godson [6]
|
Andre Blignaut [7]
|
13-11, 13-11, 6-11, 11-4 |
2023-10-29 12:00pm | A9 | BSC - Right Crt |
Chris Chan [1]
|
Sean Brockman [2]
|
11-9, 9-11, 11-3, 13-11 |
2023-10-29 9:30am | A10 | BSC - Right Crt |
Lincoln North [3]
|
Matthew Hanzel-Fuller [4]
|
9-11, 6-11, 11-9, 6-11 |
2023-10-28 7:30pm | A11 | BSC - Left Crt |
Derek Nunn [5]
|
Oliver Godson [6]
|
11-9, 10-12, 11-9, 11-9 |
2023-10-28 7:30pm | A12 | BSC - Right Crt |
Andre Blignaut [7]
|
Diego Hernandez [8]
|
11-8, 11-6, 11-5 |